"Vecta design"

 „Vecta design“  istorija prasidėjo prieš 13 metų, 2006 m., kai kompanija buvo įkurta Parnu mieste, Estijoje. Dabar esame įtempiamųjų lubų lyderiai  pasaulyje, eksportuojanti  85 % savo šedevrų. Norėtume pakviesti jus prisijungti keletai minučių į įdomų įtempiamųjų lubų pasaulį.  

 Įtempiamųjų lubų gamyba skirstoma į tris etapus:

1. Aukščiausios  kokybės medžiagos gamyba (įtempiamoji PVC plėvelė). Vokietija/RENOLIT

RENOLIT kompanija  bendradarbiauja su „VECTA design“ kompanija, kuri yra Estijoje. 

RENOLIT CEILING plėvelė yra dekoratyvinė vinilo plėvelė, specialiai sukurta vidaus luboms gaminti.
 

Aukščiausios kokybės įtempiamųjų lubų gamybai reikalinga aukščiausios kokybės pvc plėvelės. RENOLIT „Supermirror“ suteikia puikų veidrodžio efektą. Tikslus „ RENOLIT CEILING“ plėvelės lygumas garantuoja paviršiaus glotnumą, o aukštos kokybės vinilo plėvelė yra tobula, kai montuojame užsakovų užsakytus didelius lubų ar sienų plotus. Dėl savo lankstumo medžiaga puikiai prisitaiko prie bet kokios formos ar dizaino.RENOLIT CEILING plėvelė yra dekoratyvinė vinilo plėvelė, specialiai sukurta vidaus luboms gaminti.

Norėdami užtikrinti aukščiausią kokybę, mūsų tempiamos lubų plėvelės gaminamos ne daugiau kaip 200 cm, tik vokiškos kilmės.

 2. Pirmos klasės įtempiamųjų lubų, kaip produkcijos gamyba. System 1, ESTIJA.

Gamybos metu kiekvienas kvadratinis metras praeina 10-ties žmonių patikrą, kuri užtikrina gaminio kokybę.

3. Tai įtempiamųjų lubų instaliacija. Mūsų atstovai visame pasaulyje apmokinti kaip teisingai montuoti įtempiamąsias lubas.  Mes pagaminame nuo 15 000 iki 20 000 kvadratinių metrų įtempiamųjų lubų per mėnesį ir to mums negana.  

Mes imamės visų reikiamų veiksmų, jog įspėti visus suinteresuotuosius subjektus ir institucijas, kad atkreiptų ypatingą dėmesį į tikrą ir original RENOLIT kokybės gaminamą plėvelę, kuri yra užsakoma užsakovų ir iš jos yra gaminamos įtempiamosios lubos klientams. Šis aiškus patarimas grindžiamas ypatingu piktnaudžiavimu Lietuvoje, kai neaiškios kilmės/ nelegalios/ neoriginalios/nekokybiškos/galimai kenksmingos žmonių sveikatai  Pvc plėvelės yra pristatomos kaip Renolit kompanijos gaminys. Tai yra nusikalstama veikla, kaip NELEGALIAI naudojamasi naujausia „RENOLIT“ intelektine nuosavybe.

KAIP TAI PATIKRINTI?

Originalios RENOLIT įtempiamosios lubų plėvelės plotis yra ne didesnis kaip 200 cm. Ir po to jis turi būti techniškai suvirintas. O ne suklijuojamas. Gaminys turi turėti eksploatacinių savybių deklaraciją kiekvienam savo gaminiui su skirtingais numeriais. Maloniai patariame susisiekti su „VECTA Design“, jei kyla abejonių dėl originalios RENOLIT kokybės. Mes visada pasiruošę Jums padėti. 

Geriausi linkėjimai,

RENOLIT Benelux BV

 Įmonės užsiimančios Įtempiamųjų lubų gamyba ir (arba)  montavimu,  privalo turėti eksploatacinių savybių deklaraciją Lietuvių kalba.  Klientas ar paslaugos gavėjas turi teisę reikalauti privalomų dokumentų (eksploatacinių savybių deklaracijų), o įmonė privalo jas pateikti.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. vasario 26d. nutarimo Nr. 280 "Dėl Lietuvos Respublikos statybos įstatymo Nr. I-1240 įgyvendinimo" 2.6 punktu, vykdyti statybos produktų rinkos priežiūrą įgaliota Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. Jeigu įmonė sumontavusi įtempiamąsias lubas nepateikia Jums eksploatacinių savybių deklaracijos, galite kreiptis į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis telefonais:

866205733

Arba el. paštu: info@vecta.lt

                        egle@vecta.lt