Tegul mums visiems niekada nepritrūksta kūrybiškumo ir įkvėpimo!

Išsirinkti šviestuvą, esant tokiam gausiam pasirinkimui dažniausiai yra sunki misija... Neribotos galimybės atsiveria tada, kai galime jį SUKURTI! Individualiai ir pagal konkrečius poreikius pagaminome šviestuvus. 29vnt. ŠVIESTUVAI  buvo sukabinti Vilniuje/Akropolyje-Topo centras. Šviestuvų išmatavimai 1,2*1,2m. Sumontuotas specialus led apšvietimas. Kiekvienas interjeras atgyja, kai jame atsiranda būtent šiai erdvei sukurtas šviestuvas!

Šviestuvus pagamino vecta.lt

Led apšvietimas instaliuotas energygreen.lt

BALTAI- JUODAS sprendimas

BALTAI- JUODAS!!! Jums mielieji 😘 darbai užbaigti :)  
Sakoma "Įkvėpimas atsiranda tik dirbant" 🙈📢

Sumontuoti individualūs šviestuvai, kurių ilgis 5,50m. Šviesos žaismas persipinant su juodomis pakabinamomis detalėmis sukuria WOW atmosferą! 😘

  Vilniuje, Šiaurės miestelyje, kviečiame užsukti KAYA Clothing  ĮVERTINTI MŪSŲ KŪRINĮ 

...su meile ir dėl Jūsų...

Sukurti individualūs šviestuvai+apšvietimas vyrauja linijomis. Atskiru valdikliu skirtas apšvietimas užuolaidoms, luboms ir šviestuvams+ PVC lubos

It is really easy to create positive emotions – Your desired design combined with our carefully created ceiling, light and wall solutions, will make it happen 

Džiaugiamės nauju mūsų kūriniu, buto interjeru Kaune. Stebėjome kaip senoji namų aura virsta naujomis erdvėmis, griūna senosios sienos ir kyla nauja gyvenimo kokybė. Šakų motyvai miesto šurmulyje nuskraidina į miško ir gamtos prisiminimus. Žaluma ir žydruma išlaisvina svajones ir fantazijas. Balduose ir lubose sustingsta medžių šakos, namuose pasklinda natūralaus ąžuolo kvapas. Juoda ir balta dialoge sukuria amžiną kontrasto harmoniją. Įtemptas lubų audinys ir baltos šviesos žaibas netikėtai užklumpa atklydusį praeivį.

Autoriai: POSTFORMA architektai Tomas Kučinskas, Aida Išganaitytė Kugelė. www.postforma.lt

Dėkojame partneriams, kurie padėjo pasiekti šį galutinį rezultatą ir rekomenduojame:
Įtempiamosios lubos ir apšvietimas - VECTA.LT 

Nuotraukos - fotografė AURA ŠIMKIENĖ, aurafoto.lt

LUBOS+SIENOS+APŠVIETIMAS+PVC VEIDRODŽIAI

    2019m. Prezentacinė vieta klientui. "Meninis lyginimas"/ Kaunas, Lithuania

Sukurtas individualus apšvietimas, kuris persipina linijomis lubose ir sienose. Įtempiamos juodos blizgios lubos susižaidžia su sienomis, kuriose specialiai sumontavome iš įtempiamosios plėvelės veidrodinius modulius.  Lubų ir sienų atspindžiai įrėminti individualaus apšvietimo. Visada siekiame sukurti įsimintinus, tobulus projektus.

„Polestar“ būstinė ir parodų salė Geteborge.
„Vecta Design“ pvc įtempiamosios lengvos lubos yra specialiai suprojektuotos ir montuojamos „Montagegruppen“ Švedijoje.
architektai: Bornstein Lyckefors

Nuotrauka: Marcus Linderoth

Hilton Hotell / Tallinn, Estonia / PVC LUBOS+APŠVIETIMAS

Transferwise / Tallinn, Estonia / apšvietimas; pvc lubos; pvc sienos; pvc moduliai; pertvaros

 

Individualus apšvietimas- unikalus kūrinys skirtas tik tai erdvei, verslui. Individualių apšvietimo projektų kūryba ir įgyvendinimas tai ATEITIES VARIKLIS 

Viking Spa / Pärnu, Estonia/ PVC LUBOS/ INDIVIDUALUS APŠVIETIMAS

Nuostabi diena, kai gauni laišką iš užsakovų:
Laba diena, Egle,
Dėkoju Jums ir Jūsų komandai už drauge profesionaliai įgyvendintą ekspoziciją Vilniaus knygų mugėje. Dar kartą ačiū už profesionalumą!
O dabar kelios akimirkos iš 2019m. ekspozicijos Vilniaus knygų mugė. Užsakovas: © Lietuvos kultūros institutas. 
"Vecta design lithuania" rangovas. Prezentacinė vieta: sumontavome 2vnt. 4m. pločio apskritimus: įtempiamoji pvc plėvelė juodos blizgios spalvos. Efektas ir nuotaikos superr 

 PVC ĮTEMPIAMOS LUBOS IR INDIVIDUALUS APŠVIETIMAS 

VECTA „Mirror“ įtempiamųjų lubų moduliai plečia Jūsų interjero galimybes. Naujiena: įtempiamųjų lubų veidrodžiai VECTA „Mirror CREA“ siūlo platų spektrą ir įvairių spalvų veidrodį, atspausdintais raštais ir ornamentais. VECTA CREA veidrodis iš įtempiamų pvc plėvelės  suteikia dizaineriams neribotą prisilietimą prie veidrodinio modulio kaip pagrindinio interjero dizaino.

 Įtempiamų pvc plėvelės MIRROR modulis leidžia įprastą kambarį paversti tikrai stilingu ir originaliu. VECTA „Mirror“ ir „Vecta Mirror“ CREA sukuria unikalumą, individualumą.

VECTA „Mirror“ itempiamu lubų kolekcija turi didelį atspindį ir gali būti naudojama kaip alternatyva įprastam veidrodžiui. VECTA „Mirror“ ir „Vecta Mirror“ CREA tiekiami paruoštuose moduliuose, skirtingo dydžio, skirtingo tipo fiksavimo, kurių didžiausias plotis yra 125cm ir maksimalus ilgis 300cm.

Radisson Blu Olümpia Hotel spa, Tallinn/ PVC LUBOS+APŠVIETIMAS+ AKUSTIKOS SUVALDYMAS

Embassy of Norway/ PVC LUBOS+APŠVIETIMAS

Privatus sektorius/ PVC įtempiamos lubos ir apšvietimas

SPA įtempiamos lubos, individualus apšvietimas ir sprendimai

 2018m. LITEKSPO EKSPOZICIJA "Knygų mugė" 

Pagaminome ir sumontavome 2vnt. apskritimų, juodos blizgios spalvos,PVC, įtempiamos lubos.

Tikslas: išskirtinė forma, dydis- 4m. pločio. Veidrodžio efektas.

Interjero detalės greitai sumontuojamos ir lengvai nusimontuoja. Tokiu atveju šį sprendimą galima panaudoti ir kitose erdvėse, projektuose. Laukiame 2019m. kad galėtume parodyti Jums jog įtempiamųjų lubų plėvelė lengvai nusimontuoja ir susimontuojama "Knygų mugė" :)