Video

Galime sukurti individualius šviestuvus, apšvietimus ir akcentines detales Jūsų erdvėms, kurie ne tik atliktų apšvietimo funkciją, o taptų išskirtinė vieta. Unikalūs kūriniai gali būti įvairiausių dydžių, formų, spalvų. Mūsų kūriniuose yra galimybė integruoti akustikos suvaldymą. Individualių apšvietimo projektų įgyvendinimas ir kūryba tai yra ateities variklis 

Įtempiamųjų lubų gamyba skirstoma į 3 ETAPUS: 1. Aukščiausios kokybės įtempiamųjų lubų gamybai reikalinga aukščiausios kokybės PVC PLĖVELĖS. „ RENOLIT CEILING“ plėvelės lygumas garantuoja paviršiaus glotnumą, o aukštos kokybės vinilo plėvelė yra tobula, kai montuojame užsakovų užsakytus didelius lubų ar sienų plotus. Dėl savo lankstumo medžiaga puikiai prisitaiko prie bet kokios formos ar dizaino.RENOLIT CEILING plėvelė yra dekoratyvinė vinilo plėvelė, specialiai sukurta vidaus luboms gaminti. 2. Pirmos klasės įtempiamųjų lubų kaip produkcijos gamyba. System1, Estija, Vecta design. Gamybos metu kiekvienas kv.m. praeina 10-ties žmonių patikrą, kuri užtikrina gaminio kokybę. 3. Įtempiamųjų lubų instaliacija. 

Mūsų pagrindinis tikslas - pasiekti tikslą - pasiekti geriausią rezultatą! Išskirtinis ir išskirtinis dizainas, ilgalaikė kokybė ir unikalūs sprendimai yra tai, ką mes ir mūsų klientai labiausiai vertiname!