Aliuminiai ir PVC profiliai specialiai sukurti įtempiamoms luboms, sienoms, pertvaroms, šviestuvams, interjero detalėms ir t.t.

Visus profilius galime nudažyti milteliniu būdu pagal Jūsų pasirinktą RAL kodą

Aliuminiai profiliai reikalingi tam, kad išlaikytų įtempiamas lubas.  Profiliai gali būti tvirtinami prie sienų, lubų, 3D formų, individualiai sukurtų konstrukcijų. Įtempiamos lubos yra įtvirtinamos į profilių spynas. Skiriame didelį dėmesį į naujų profilių kūrimą.  Turime 30-imt skirtingų rūšių aliuminių profilius, kurių pagalba galime įgyvendinti inovatyvias idėjas.

АLIUMINIS profilis: jis stipresnis, nesideformuoja montuojant įtempiamas lubas. Gali būti anoduotas arba ne. Anodacijos metodas padidina aliuminio teikiamus pranašumus: suteikia jam gražią išvaizdą,  padidina metalo tvarumą, drėgnose patalpose nesioksiduoja ir pailgina tarnavimo laiką dėl didesnio atsparumo išoriniam aplinkos poveikiui.Tvirtinant anoduotą profilį rankos ir pirštinės išlieka švarios. Pridėjus jį prie sienos nenudažo jos, kaip įprastas aliuminis profilis.

AL01 PROFILIS

 AL 01 S PROFILIS

 AL 01 SA PROFILIS

AL 02 PROFILIS

 AL 02 S PROFILIS

AL 02 S A PROFILIS

 AL 02 S-W PROFILIS

 AL 03 PROFILIS, neanoduotas.

Naudojamas atskirti didelės kvadratūros patalpas,  arba sudaryti dviejų lygių įtempiamas lubas. Jį galima panaudoti su dekoratyvine juosta PC 04

AL 03 A PROFILIS, anoduotas.

AL 04 SIENINIS PROFILIS, neanoduotas. Gali būti su dekoratyvine juosta.

 AL 04 A, SIENINIS PROFILIS, anoduotas. Gali būti naudojamas su dekoratyvine juosta.

 AL 05 SIENINIS PROFILIS, neanoduotas. Gali būti naudojamas su dekoratyvine juosta.

 AL 05 A, SIENINIS PROFILIS, anoduotas. Gali būti naudojamas su dekoratyvine juosta.

 AL 05 W, SIENINIS PROFILIS BALTOS SPALVOS.

 AL 06 A, SULENKIAMASIS PROFILIS, anoduotas.

 AL 07A, TIESUS JUNGIAMASIS PROFILIS, anoduotas.

 AL 08A, ŠVIESOS SIENINIS PROFILIS, anoduotas.

SU ŠVIESOS PROFILIU AL08 GALIMA SUKURTI DVIGUBAS LUBAS. Kokias lubas rinktis? čia yra tas variantas, kur vienose lubose galime rinktis du sprendimus

Pirmas variantas. AL08 ŠVIESOS PROFILIO LUBINIS APŠVIETIMAS, BALTOS LUBOS.
Panaudotas apšvietimas nuo lubų: pirmos įtempiamos lubos pasirinktos BALTOS spalvos, antros įtempiamos lubos pasirinktos permatomos, tokiu būdu ant šviečiančių lubų nebus jokių dulkių ar musyčių, nes jas apsaugos permatomos lubos.  Jeigu apšvietimas išjungtas lubos bus baltos spalvos. O įjungus apšvietimą LUBINĮ turime šviečiančias lubas, šviesai pralaidžias. Išgaunamas dvigubas efektas.

Antras variantas. AL08 ŠVIESOS PROFILIO PERIMETRU APŠVIETIMAS, BALTOS LUBOS.
Panaudotas LED apšvietimas perimetru.Pirmos įtempiamos lubos pasirinktos BALTOS spalvos. Antros lubos pasirinktos permatomos, tokiu būdu ant šviečiančių baltų lubų nebus jokių dulkių ar musyčių. Išjungus apšvietimą turime baltos spalvos įtempiamas lubas, o kai įjungiame apšvietimą perimetru galime grožėtis perimetru šviečiančiomis lubomis.

Trečias variantas. AL08 ŠVIESOS PROFILIO LUBINIS IR PERIMETRU APŠVIETIMAS, PERFURUOTOS BALTOS LUBOS SU SPAUDA, FOTO.
Panaudotas apšvietimas nuo lubų ir papildomai perimetru sumontuotas LED apšvietimas. Tokiu būdu galime apšvietimą įjungti dviem būdais: nuo lubų, arba atskirai perimetru. Jeigu apšvietimas išjungtas lubos bus baltos spalvos, jeigu įjungsime apšvietimą matysime foto lubas.Pirmos įtempiamos lubos pasirinktos PERFURUOTOS (su skylutėmis, baltos spalvos) o antros lubos pasirinktos FOTO. Išgaunamas dvigubas įtempiamųjų lubų  efektas. Trečios lubos pasirinktos permatomos, kad apsaugoti nuo musyčių ir dulkių.

Ketvirtas variantas. AL08 ŠVIESOS PROFILIO LUBINIS APŠVIETIMAS, PERFURUOTOS BALTOS LUBOS SU SPAUDA, FOTO.
Panaudotas LED apšvietimas nuo lubų. Jeigu apšvietimas išjungtas lubos bus baltos spalvos, jeigu įjungsime apšvietimą matysime foto lubas. Pirmos įtempiamos lubos pasirinktos PERFURUOTOS (su skylutėmis, baltos spalvos) o antros lubos pasirinktos FOTO. Išgaunamas dvigubas įtempiamųjų lubų  efektas. Trečios lubos pasirinktos permatomos, kad apsaugoti nuo musyčių ir dulkių.

 AL 09 PROFILIS, jungiamoji jungtis profiliui AL 08 A. Jungtis 20mm*2mm.

 AL 10A PROFILIS sukurtas išgauti dviejų lygių lubas. Šis profilis gali būti su specialiais įpjovimais, kurių pagalba galima išgauti įvairias formas, jis naudojamas kartu su PC07 specialia apsauga įtempiamoms luboms. 

 AL 11 KAMPINIS JUNGIAMASIS PROFILIS.

 AL 12 JUNGIAMASIS PROFILIS. Šis profilis buvo sukurtas, kad sujungtų dvi įtempiamąsias lubas į visumą. O profilio plati aikštelė yra skirta specialiai sumontuoti papildomus apšvietimus. Tokiu būdu nereikia tvirtinti papildomos konstrukcijos apšvietimo laikymui.

 AL 13W, MATOMAS PROFILIS. Baltos spalvos. Profilio 3 см pločio kraštelis matomas perimetru po įtempiamų lubų sumontavimo. Šioms luboms įmontuoti į  profilį naudojamas specialiai sukurtas tam įrankis.

 AL 14 ŠVIESOS PROFILIS. 

 AL 15A, ŠVIESOS JUNGIAMASIS PROFILIS skirtas šviečiančioms įtempiamos luboms montuoti.  Dėka savo tvirtinimo formos sumontuotas šis profilis ant lubų nemeta jokių šešėlių, dėlto šviesa lubose pasiskirsto tolygiai. Anoduotas.

 AL 16 ir AL 17 MODULINIAI PROFILIAI. ŠIE MODULINIAI PROFILIAI NENAUDOJAMI SU JOKIAIS APŠVIETIMAIS AR ŠVIEČIANČIOMIS LUBOMIS!

AL16 ir AL 17 MODULINIŲ PROFILIŲ TVIRTINIMO DETALĖS 

SU MODULINIAIS PROFILIAIS GALIMA SUKURTI ypatingus, šiuolaikiškus sprendimus su įtempiamomis lubomis.

Atskiro pasakojimo verta tema. VECTA Design, kolegos iš Ispanijos TOYOTA automobilio pristatymui pagamino unikalią konstrukciją iš modulinėms sistemoms skirto AL 16 ir AL 17 profilio ir į jas sumontavo akustikos suvaldymo sistemą. Parodos lankytojai buvo kviečiami, užeiti į patalpos vidų, visų nuostabą kėlė visiška tyla. Lankytojai buvo atitraukti nuo parodos šurmulio ir tik tuomet pristatomas automobilis su visa garso "bomba".
Visiškai originaliai panaudotos įtempiamos lubos (jei galima vadinti lubomis). Tai dar kartą įrodo jog panaudojimo galimybės yra beribės!

 AL 18 Key Light JUNGIAMASIS PROFILIS NAUDOJAMAS SU VEC vienas ir VEC du apšvietimui uždengti skirtomis apsaugomis. Integruoto LED apšvietimo plotis 30mm. Šviesa gali būti tiesi arba išsisklaidanti. Su šiuo profiliu galima sukurti LED apšvietimą perimetru, persikertančias tarpusavyje linijas visoje patalpoje, avariniam apšvietimui, įrėminimui ir t.t.

VEC 1 SKIRTAS PROFILIUI AL 18 Key Light

 VEC 2 SKIRTAS PROFILIUI AL 18 Key Light 

AL 18 Vecta KEY LIGHT profilis gali būti panaudotas pakabinamos lubos 

 AL 19 A Luca PROFILIS SKIRTAS SUDARYTI ULTRA PLONOMS, AKUSTINĖMS LUBOMS ARBA ŠVIEČIANČIOMS PANELĖMS, DETALĖMS. Vienos panelės išmatavimas: KVADRATINĖ 60х120cm. arba  APVALI 200cm forma.

 AL 20 Crown Light PROFILIS. Su šia sistema įtempiamos lubos šviečia aplink perimetrą, o efektas sudaromas tarsi lubos skraidančios, plaukiojančios. Plotis šviesos difūzerio 25mm.

 VEC 3 SKIRTA NAUDOTI SU PROFILIU AL 20 Crown Light

SIENŲ RELJEFAS NELYGUS, tam renkamės AL 20 Crown Light PROFILI, kad lubos būtų lygios

 Šiame objekte nėra galimybės tvirtinti aliuminio profilio į sienas, kadangi plytų reljefas yra nelygus. Šiuo atveju tvirtinam profilį nuo lubų CROWN LIGHT AL20. Profilio viduje instaliuojama LED juosta, sekančiu etapu sumontuojamos juodos blizgios lubos. Efektas gaunamas įspūdingas, perimetru šviečianti linija išryškina sienų reljefą, gaunamas efektas atsispindi lubose.

 AL 21A, Aliuminis profilis buvo sukurtas  modulinėms konstrukcijoms  ir įvairių formų apšvietimams ant sienų ir lubų. Jis gali būti  naudojamas su mini garfūnu. 

 AL 22A Vecta Expo PROFILIS. Šioje modulinėje sistemoje gali būti integruojama ŠVIESOS ŠALTINIAI. Galima panaudoti su AKUSTIKOS  pertvaromis. Puikiai tinka pertvaroms parodose, informaciniams stendams, video ekranams su abipuse projekcija. Ją sumontuoti yra labai lengva, nes profilis sukurtas tam, kad nereikalautų specialaus apmokymo EASY ACCESS. SU AL 22 EXPO profiliu galima sukurti įvairiausius rėmų- konstrukcijų sprendimus.

AL 21 PROFILIS MODULINĖ SISTEMA,  SIENOS PERTVARA, baltos spalvos (satininė). Uždegus apšvietimą- įmonės LOGOTIPAS. Integruotas led apšvietimas, dvi įtempiamos lubos viename.

 AL 23 COMBI PROFILIS, naudojamas su sistema KEYLIGHT LED LR18 IR LR19 ir DIFŪZERIS, VEC-4 įmontavimui į gipso kartoną. ŠIS profilis yra daugiafunkcionalus. Jį galima kombinuoti su gipskartoniu ir įtempiamomis lubomis, arba naudoti tik su įtempiamomis lubomis. Integruotos LED juostos plotis 30mm. kuri duoda galimybę sukurti NEPERTRAUKIANČIAS ŠVIESOS LINIJAS, o tai savo ruožtu leidžia vizualiai „LAUŽYTI“ ERDVĘ.

 VEC 4 skirtas PROFILIUI AL 23 COMBI

 AL 24 PROFILIS SUKURTAS LIUKAMS, priėjimams prie įrenginių.  •Galima lengvai sumontuoti įtempiamas lubas į įvairių dydžių liukus. •Labai lengvai nusiima įtempiamos lubos iš liuko (ATSIDARO). Rankinis montavimas liuko, nereikia spec.  apmokymo arba patirties. •Liuko lubų audinys gali būti tokios pačios spalvos kaip pagrindinės įtempiamos lubos arba kitokios. •Liuko dangtelis turi specialų elastinį garfūną, kuris lengvai įsimontuoja •Naudojamas su garfūnu EXPO. •  

 AL 25 Vecta Cornice PROFILIS. Naujas profilis. Jis naudojamas, pirmas variantas, su įtempiamosiomis lubomis ir apšvietimu, kuris leidžia sukurti patalpoje malonią, šiltą šviesą neperkraudamas papildomais elementais.  Antras variantas, naudoti su įtempiamomis lubomis ir gipso kartonu. Trečias variantas, su juo galime sukurti šviestuvus arba reklaminius stendus. Profilis nudažytas balta spalva ir gali būti panaudotas su įvairiomis LED juostomis.  LED juostos tvirtinamos ant profilio. Šis profilis sukuria lubų erdvės papildomą efektą. Karnyzinis profilis yra universalus, nes tinka visiems interjerams kurti. Galima jį sumontuoti bet kokiame aukštyje. Minimalus aukštis tik 6cm. Profilio bortelis yra 17mm.Karnizinio profilio plotis 167,1mm. Gipso kartono storis negali būti didesnis nei 12mm arba 12,5mm. Nes reikia palikti vietą glaistymui.

 AL 26A PROFILIS. Naujas universalus profilis į kurį galima įmontuoti mini harpūną ir EXPO keder harpūną. Anoduotas. Šį profilį galima naudoti su tekstile.

AL 27 CORNER PROFILIS įtempiamoms konstrukcijoms. Idealiai tinka naudoti apvalios formos gamybai. Aukštis 20cm.  Šis profilis naudojamas tvirtinimui su panele PVC arba aliumine plokšte. Jį taip pat galima akustikos suvaldymą. Jis gali būti naudojamas kartu su bet kokiais kitais aliuminiais profiliais.

 AL 29 PROFILIS, NAUJIENA

Sukūrėme naują profilį: 
Viename profilyje galima sumontuoti itempiamas lubas/sienas/pakabinti paveikslus/1-3vnt.užuolaidų/Led apšvietimas.
Nereikia papildomų nišų/lubinių karnizų.
Puikiai tinka galerijose/muziejuose/viešbučiuose/SPA zonose/patalpose, kuriose mažas aukštis. 

AL 30 W SHARK, RAL 9003, NAUJIENA 

PVC profilis įtempiamoms luboms mažiau stiprus, gali deformuotis montuojant, tačiau yra lengvesnis. Patariame jį naudoti nedideliame plote.  Labai patogus išgauti atkarpos kreivei.

 PC 01 W, baltos spalvos.

 PC 02 W-B, baltos ir juodos spalvos

 PC 03 W-B, užbaigimo juosta įtempiamoms luboms. Baltos ir juodos spalvos

 PC 04 W-B,užbaigimo juosta įtempiamoms luboms. Baltos ir juodos spalvos

 PC 05 W-B,užbaigimo juosta įtempiamoms luboms. Baltos ir juodos spalvos

 PC 07 W-B, apsauginė juosta įtempiamoms luboms. Baltos ir juodos spalvos

 PC 09 profilis, baltos spalvos

 PC 10 profilis, baltos spalvos

 PC 11, užbaigimo juosta. Juodos spalvos

 TP 01profilis, baltos spalvos

 TP 02 profilis, baltos spalvos

 Kilus klausimams prašome kreiptis telefonais:

+37066205733

Arba el. paštu: info@vecta.lt

                        egle@vecta.lt