Naujienos

 Visus sveikiname su įsibėgėjusiu rudeniu, kuris savo spalvomis džiugina mus ! Šia proga kviečiame savo klientus ir draugus apsilankyti vienoje iš didžiausių statybos mugių Norvegijoje- BYGG REIS DEG, kuris vyks spalio 16-19 dienomis, Osle. "Vecta design" mūsų palaikymo komanda laukia Jūsų! Ateikite ir pamatykite naujausius įtempiamųjų lubų sprendimus ir apšvietimo galimybes interjero platybėse... Būkite smalsūs ir pasiruoškite nustebti!

ADRESAS „BYGG REIS DEG 2019“
Norvegijos mugės
Messeveien 8, 2004 Lillestrøm

Tegul mums visiems niekada nepritrūksta kūrybiškumo ir įkvėpimo!
Išsirinkti šviestuvą, esant tokiam gausiam pasirinkimui dažniausiai yra sunki misija... Neribotos galimybės atsiveria tada, kai galime jį SUKURTI! Individualiai ir pagal konkrečius poreikius pagaminome šviestuvus. 29vnt. ŠVIESTUVAI buvo sukabinti Vilniuje/Akropolyje-Topo centras. Šviestuvų išmatavimai 1,2*1,2m. Sumontuotas specialus led apšvietimas. Kiekvienas interjeras atgyja, kai jame atsiranda būtent šiai erdvei sukurtas šviestuvas! 

PELĖSIS? KEISTI KVAPAI? KAIP KOVOTI?
NAUJIENA! BIO-PRUF įtempiamos lubos!
Modernios sveikatos priežiūros ir kitų higienos sričių sprendimas turi ypatingą reikšmę įtempiamoms luboms. Antimikrobinis priedas sudėtyje, kuris slopina mikroorganizmų augimą ant lubų. NUOSTABU!
BIO-PRUF apdorota elastinga įtempiamųjų lubų plėvelė, kuri atspari pelėsiui ir kvapui, taip pat veikia ir kaip konservantas. BIO-PRUF technologija apsaugo įtempiamųjų lubų plėvelės paviršių, todėl įtempiamos lubos išlieka atsparios nusidėvėjimui, spalvos pasikeitimui dėl grybelio poveikio, pelėsio ar miltligės! BIO-PRUF technologija prisideda prie sveikos ir higieniškos atmosferos kūrimo! Bet kurioje patalpoje - ligoninėje ar gydytojo kabinete, sporto centre, viešbučio kambariuose ar virtuvėje, vonios kambaryje šis pasirinkimas yra geriausias Jūsų sprendimas! 

VECTA „Mirror“ įtempiamųjų lubų moduliai plečia Jūsų interjero galimybes. Naujiena: įtempiamųjų lubų veidrodžiai VECTA „Mirror CREA“ siūlo platų spektrą ir įvairių spalvų veidrodį, atspausdintais raštais ir ornamentais. VECTA veidrodis įtempiamų pvc plėvelės CREA suteikia dizaineriams neribotą prisilietimą prie veidrodinio modulio kaip pagrindinio interjero dizaino. Įtempiamų pvc plėvelės MIRROR modulis leidžia įprastą kambarį paversti tikrai stilingu ir originaliu.

VECTA „Mirror“ ir „Vecta Mirror“ CREA sukuria unikalumą, individualumą. VECTA „Mirror“ itempiamu lubų serija turi didelį atspindį ir gali būti naudojama kaip alternatyva įprastam veidrodžiui. VECTA „Mirror“ ir „Vecta Mirror“ CREA tiekiami paruoštuose moduliuose, skirtingo dydžio, skirtingo tipo fiksavimo, kurių didžiausias plotis yra 125cm ir maksimalus ilgis 300cm. 

Atsiliepimai kuriuos gauname iš savo klientų įkvepia mus, ir mes visą laiką galvojame apie tai, kaip tobulėti.  

 Mes visada turime unikalių ir naujų sprendimų, kuriuos galime pasiūlyti JUMS! Nesvarbu, ar norėtumėte atnaujinti lubas, pridėti keletą šviesos modulių ar papuošti sienas - kartu su nuostabiais partneriais galime sukurti begalę novatoriškų sprendimų Jums. Ambicingi projektai mus jaudina! 

 NAUJIENA, sukūrėme Jums METALO spalvos įtempiamas lubas. Ši žinia užkariauja įtempiamų lubų pasaulį ! Yra galimybė sukurti metalo plokštumas įvairiausių formų ir dydžių iš įtempiamųjų lubų, (tokiu būdu sumažinamas svoris lubų).

 Hilton Tallinn Park Hotellvirš džekūzės sukūrėme šviestuvą tokios pačios formos. Panaudojome spaudą. Šviestuvas unikalus ir išskirtinis.

 Galime sukurti individualius šviestuvus, apšvietimus ir akcentines detales Jūsų erdvėms, kurie ne tik atliktų apšvietimo funkciją, o taptų išskirtinė vieta. Unikalūs kūriniai gali būti įvairiausių dydžių, formų, spalvų. Mūsų kūriniuose yra galimybė integruoti akustikos suvaldymą. Individualių apšvietimo projektų įgyvendinimas ir kūryba tai yra ateities variklis

NAUJAS PROFILIS AL 29

Sukūrėme naują profilį: 
Viename profilyje galima sumontuoti lubas/sienas/pakabinti paveikslus/1-3vnt.užuolaidų/Led apšvietimas.
Nereikia papildomų nišų/lubinių karnizų.
Puikiai tinka galerijose/muziejuose/viešbučiuose/SPA zonose/patalpose, kuriose mažas aukštis. 

Pagrindinis privalumas kabinant paveikslus- nereikia gręžti į sienas jokių skylių. Paveikslas yra kabinamas ir nesvarbu kokio išmatavimo jis bus.

NAUJAS PROFILIS AL 30-W SHARK

 
 

Susitikimo rezervavimas ar kilus klausimams maloniai prašome kreiptis telefonais:

866205733

Arba el. paštu: info@vecta.lt

                        egle@vecta.lt